Meny

Kalender

November
MTOTFLS
303112345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930123

Aktiviteter

24.11.2017
Fredagsakademi

12:30 - 17:00

Nesøya IL

Kontaktinformasjon håndball

Velkommen til å kontakte oss!

 

Trenere og lagledere jenter

Lag Funksjon Navn Epost

Jenter født 2009

Lagledere og trenere

Kontaktperson

Kasper Clowes og Alexander Krogh

Kristin Riise

 

kristin.riise@dnb.no 

Jenter født 2008

Lagledere og trenere

Kontaktperson

Kasper Clowes og Alexander Krogh

Kristin Riise

 

kristin.riise@dnb.no 


Jenter født 2007

Lagleder og trener

Hjelpetrener

Helene Mosebø

Kristin Næss Sørensen

helene-m@online.no

kikki_syv@hotmail.com

 

Jenter født 2006

Lagleder

Trener

Trener

Trener

Gøril Døllum

Hanne Olaug Günther Lien

Henriette Hotvedt

Monica Egeland

goril@webinnovation.no

guntlien@online.no

henriette.hotvedt@egmont.com

maniths@aolnorge.no

Jenter født 2005 og 2004

(Jardar/Nesøya kombinert - to lag)

Trener og kontaktperson Einar Bergsland 

einar.bergsland@eienor.no 

Jenter født 2003

(Jardar/Nesøya kombinert - to lag)

Oppmann

Trener

Cyrus Brantenberg

Inez Nærup

cyrus.brantenberg@spektrum-forlag.no

inez@barnebokforlaget.no

 

 

 Trenere og lagledere gutter

Lag Funksjon Navn Epost
Gutter født 2009 Trener og oppmann

Ole Holm

 ole.holm@fjordsprocessing.com

Gutter født 2008 Trener og oppmann

Benedikte Grevstad

benedicte.grevstad@gyro.no

Gutter født 2007

Trener

Oppmann

Hilde K. Håland

Einar Brevik

hilde@multitask.no

einar_brevig@hotmail.com

Gutter født 2006

Trenere og oppmenn

Krsitin Riise

Linda M. Pedersen

kristin.riise@dnb.no

limped@ous-hf.no

Gutter født 2005

Trenere

 

Oppmann

Tormod Riple  

Pål Magnussen 

Cecilie Lindgren

tormod.riple@dnb.no

pal.magnussen@amship.no

cec-lin@online.no

Gutter født 2003 og 2004

(Jardar/Nesøya kombinert - to guttelag)

Lagledere og trenere

Oppmann

Kristin Rise

Jan Ove Hagen

Solveig Skjerven Bratli

kristin.riise@dnb.no

 

solveig.bratli.skjerven@strorebrand.no

 

 

 

 

Nesøya IL Håndballstyre

Funksjon Navn Telefon Epostadresse
Leder og økonomi Kristin Riise 94 86 88 71

kristin.riise@dnb.no

Nestleder Heidi Robertson 92 28 22 59

robertson.heidi@yahoo.no

Styremedlem - informasjon Cathinka Skotvedt Sundling 90 19 07 17

cathinka@skotvedt.no

Styremedlem - marked/spons Einar Bergsland 91 17 77 21

eb@eienor.no

Styremedlem - arrangement Mildrid Raade 91 33 90 02

mildridjr@gmail.com

Styremedlem - materiell Linda Pedersen 91 10 62 19

lindampedersen@hotmail.com

Dommeransvarlig tba    

 

HER FINNER DU OSS!

Adresse

Ridder Flemmings vei 41, 1397 Nesøya

Kart

Lenke til idrettshallen, Tverråslia 4